Başkanımız Cömert Küce’den Yeni Yıl Mesajı

Posted on 31 Aralık 2019 in Genel.

Mutlulukları ve hüzünleriyle 2019 yılını ardımızda bırakırken; başarıların, mutluluğun ve güzelliklerin temenni edildiği, yeni heyecanların, yeni umutların olduğu 2020 yılına giriyoruz.

Yeni yılın vatana ve millete hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, umut demektir. Afyon’da basketbol aşkını yaşatmak için başladığımız bu yolda durmadan büyük bir azim ve kararlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Afyon’umuzun geleceğini şekillendirmek adına şahsım ve tüm Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber, tüm planlarımızı ve projelerimizi bu kulübe yakışır şekilde, hata payı vermeden yapmaya çalışmaktayız. Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına, takımlarımızın teknik ekiplerine, sporcularımıza, kulübümüzün çalışanlarına, sponsorlarımıza, iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Bizi asla yalnız bırakmayan şehrimizle, taraftarımızla verdiğimiz bu mücadele yeni yıl ile birlikte daha da perçinleşecek, güçlenecek ve Afyon’dan gelecek destekler ile büyümesi umuduyla daha da ileriye gidecektir. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.
Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve Afyon Basketbol camiasının yeni yılını kutlarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir